top of page

LNK

July 24, 2017

Kuršių nerijoje radosi spalvotų avių. Ir tai ne meninė akcija. Žmonėms siūloma pirkti ekologiškai nerijoje ganomą avį, ją pasižymėti kaip savo ir rudenį laukti mėsos.

July 27, 2017

Siekdama išsaugoti likusias ir atgaivinti buvusias pamario palvės pievas, o taip pat surasti būdus, kaip šį procesą paversti ekonomiškai naudingu ir patraukliu vietos bendruomenei, Kuršių Nerijos Nacionalinis Parkas tris metus vykdė projektą: dvi vasaras šiose pievose ganėsi būrys avių ir ožkų, padedančių išlaikyti savitą nerijos kraštovaizdį. 

Tęsti šių gyvūnų auginimą galima tik atradus pastovų finansavimo šaltinį. Plačiau apie galimybę prisidėti – skaitykite tekste: www.am.lt/VI/#a/18661

15 min

August 19, 2017

Vegetarai atsisako mėsos, nes mėsos pramonė yra viena didžiausių pasaulio teršėjų. Aplinkosauginių organizacijų aktyvistai prisirakina prie šimtamečių medžių, kad tik jie nebūtų nukirsti, dar kiti – kraustosi į vos kelių kvadratinių metrų namus ir savo poreikius sumažina iki minimumo. Tačiau retas dėl gamtos aukojasi tiek, kiek šiuo metu Kuršių nerijoje besiganančios avys bei ožkos. Visą vasarą jos uoliai graužia čia augančias pušeles ir berželius, o atėjus rudeniui paaukoja gyvybę.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/kaip-erienos-sonkauliukai-gali-padeti-issaugoti-kursiu-nerija-56-837888

Please reload

bottom of page